otevřený klub

mikulášský bál

Dům dětí a mládeže Olomouc připravil, už po deváté, Mikulášský bál pro děti a mládež. Bál proběhl v pátek 5. prosince 2008 na FZŠ Dr. Milady Horákové na Rožňavské ulici.

fotografie z akce

Jako každý rok i letos se velcí i malí návštěvníci těšili na příchod Mikuláše. Členové Městského zastupitelstva dětí a mládeže (MZDM) připravili program s Mikulášem, anděly a čerty a také soutěže a taneční hry. Za písničku nebo básničku rozdávali balíčky, které dětem připravili jejich rodiče.

fotografie z akce

V programu vystoupily tanečnice ze skupiny M Plus. Soutěžící pak od Mikuláše dostávali chutné odměny. Malí zpěváci se překonali a i přes velkou trému před Mikulášem nakonec zazpívali – mnozí poprvé na veřejnosti. V přestávkách mezi soutěžením si mohli všichni zatancovat při hudbě z produkce hudební skupiny RIO.

fotografie z akce

Prosincový „Mikulášský bál“ patří mezi tradiční akce se společným názvem „Kultura na sídlišti Nové Sady pro děti, mládež i rodiče“, které každoroční dotací podporuje i Statutární město Olomouc. K těmto akcím patří ještě lednové „Pojďte všichni na disko„, dubnové „Zpíváme jako Super Star“, červnové „Rozloučení se školním rokem“ a závěrečné koncerty hudebních a dramatických kroužků.

fotografie z akce