krouzky

SPORT

Sportování nás baví.

Nabídka našich sportovních aktivit je opravdu široká. Máme v ní kroužky zejména pro ty, kteří si sport chtějí užít rekreačně. Vybrat si však mohou i ti, kteří chtějí závodit. Kromě toho pořádáme nejrůznější turnaje, lyžařské výcviky nebo odborná soustředění a setkání. Vyrazit s námi můžete i na některý z našich sportovních táborů. 

Florbal 3 (začátečníci)

Věk
10–13
Místo
tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Garant

Mgr. Aleš Pátek

Termíny
PÁ 14:30–15:30
750 Kč
Popis

Kroužek je zaměřen na získání základních sportovních návyků s přihlédnutím florbalovým potřebám (koordinace pohybu, všeobecná sportovní průprava, základní návyky v týmových sportech).Kroužek slouží především pro nováčky ve věku od 10-13 let.

Náplní tréninku jsou: fyzické a atletické dovednosti, získání citu při hře s florbalovou holí, vedení míčku, nahrávka ve stoje, souboj jeden na jednoho, střela tahem a příklepem a hlavně vytvoření pozitivního vztahu k sportu. Pro hráče jsou organizovány nejméně dvakrát do roka florbalové turnaje. Na tréninku jsou přítomni dva trenéři s vysokoškolským pedagogickým vzděláním. Trenéři jsou dlouholetí externí pracovníci DDM s bohatým florbalovými zkušenostmi.