krouzky

SPORT

Sportování nás baví.

Nabídka našich sportovních aktivit je opravdu široká. Máme v ní kroužky zejména pro ty, kteří si sport chtějí užít rekreačně. Vybrat si však mohou i ti, kteří chtějí závodit. Kromě toho pořádáme nejrůznější turnaje, lyžařské výcviky nebo odborná soustředění a setkání. Vyrazit s námi můžete i na některý z našich sportovních táborů. 

Florbal 4 (pokročilí)

Věk
11–14
Místo
tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Garant

Mgr. Aleš Pátek

Termíny
ÚT 18:30–19:30
750 Kč
Popis

Kroužek je zaměřen na získání základních sportovních návyků s přihlédnutím florbalovým potřebám (koordinace pohybu, všeobecná sportovní průprava, základní návyky v týmových sportech). Kroužek slouží především pro florbalisty od 11-14 let, kteří se již florbalu věnovali minimálně jeden rok.

Náplní tréninku jsou: fyzické a atletické dovednosti, získání citu při hře s florbalovou holí, vedení míčku, nahrávka v pohybu, souboj jeden na jednoho, uvolnění, pohyb hráče na hřišti, střela tahem a příklepem, a hlavně vytvoření pozitivního vztahu k sportu. Pro hráče jsou organizovány nejméně dvakrát do roka florbalové turnaje. Na tréninku jsou přítomni dva trenéři s vysokoškolským pedagogickým vzděláním. Trenéři jsou dlouholetí externí pracovníci DDM s bohatým florbalovými zkušenostmi.