tiskové zprávy

S DDM Olomouc kolem světa

Olomouc, 22.7.2008

Na cestu kolem světa se vydají všichni návštěvníci Autosalonu Olomouc 2008, kteří zavítají 12.–14. září do pavilonu G na Smetanových sadech. Již tradičně bude patřit celý pavilon Domu dětí a mládeže Olomouc, který zde představí nabídku svých celoročních aktivit.

"Tentokrát se při návštěvě našeho pavilonu vydáme na cestu kolem světa – připravujeme spoustu stanovišť, které nejen dětem, ale i dospělým představí život v různých koutech naší země", popisuje Radek Ježowicz z olomouckého Domu dětí a mládeže. Na návštěvníky čeká nejen představení kroužků, kterých je v tuto chvíli v nabídce DDM Olomouc 111, ale i další aktivity - Dračí lyžařská škola, víkendové pobyty, tábory, výstavy, karnevaly a různé příležitostné akce. Představí se rovněž Otevřený klub dětí a mládeže, který již dva roky pracuje na FZŠ dr. Milady Horákové, a Informační centrum mládeže, které se letos přestěhovalo na Janského ulici.

"Pro děti je připravena spousta soutěží s drobnými odměnami, rodiče zjistí, jaké volnočasové aktivity letos pro děti, ale i pro dospělé nabízíme a pokud si z naší nabídky vyberou, mohou hned na místě podat přihlášku", dodává ještě Ježowicz.

Mgr. Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

DDM na Autosalonu Olomouc DDM na Autosalonu Olomouc DDM na Autosalonu Olomouc DDM na Autosalonu Olomouc DDM na Autosalonu Olomouc
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…