tiskové zprávy

Vyjížďky bruslařů večerním městem

Olomouc, 25.5.2008

Ano, je to tak! Do Olomouce dorazily světoznámé vyjížďky bruslařů večerním městem na kolečkových bruslích. Těšíte se? Bude to stát za to!

Základní informace:

První BladeNight vyjížďka se koná 30. 5. 2008. Sraz účastníků je v areálu Sigmy Olomouc na ulici Legionářská (poblíž restaurace Gól). O zábavu se stará auto s hudbou a moderátor. Přímo na místě budete mít možnost si zdarma vyzkoušet testovací brusle Rollerblade v našem HEPA shop stanu. Doprovod zajišťuje městská policie Olomouc. Po celou dobu akce je připravena zdravotnická služba.

Časový harmonogram:

  • od 20:00 bude probíhat v areálu Sigmy na ulici Legionářská (poblíž restaurace Gól) registrace účastníků, doporučujeme však registrovat se na internetových stránkách (viz níže)
  • start vyjížďky je naplánován na 20:30
  • na cca 10 km trase je počítáno s několika zastávkami
  • zpět na parkovišti bychom měli být v cca 21:45

Podmínky účasti:

Akce je určena pro pokročilé bruslaře, kteří se na bruslích cítí jistě a bezpečně. Bruslaři mladší 18-ti let jsou povinni mít na hlavě řádně upevněnu přilbu (stačí cyklistická) a doporučujeme chrániče na zápěstí, lokty a kolena. Všem starším toto vybavení můžeme pouze doporučit - myslete na svou bezpečnost, zdraví máme jen jedno. Vyjížďky se nebude moci zúčastnit nikdo pod vlivem alkoholu, drog, či jiných omamných látek. Účastníci jsou povinni řídit se příkazy instruktorů BladeNights. Pokud tomu tak opakovaně nebude, má instruktor právo účastníka z vyjížďky vyloučit. Účast v BladeNights je na vlastní nebezpečí účastníka.

Podrobné informace včetně registrace naleznete na www.inlineschool.cz. Těšíme se na Vás. Bruslete s úsměvem.

Zdeněk Olbert
zdena@inlineschool.cz
774 216 219

Vyjížďky bruslařů večerní Olomoucí Vyjížďky bruslařů večerní Olomoucí
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…