tiskové zprávy

Festival United Games of Nations

Olomouc, 11.6.2008

Ve dnech 13. až 21. června 2008 probíhá v Olomouci a Blansku mezinárodní výměna mládeže. Přicestují delegace ze všech partnerských zemí United Games kromě Indie a dále partneři z Estonska, Polska a Rumunska. Programu se spolu s nimi zúčastní studenti z Obchodní Akademie Blansko.

Hlavním tématem letošního projektu je "The Human Communication" – tedy komunikace mezi lidmi. Pomocí neformálního učení – her, workshopů a dalších různých aktivit, poznají účastníci různé aspekty komunikace, problémy s ní spojené a budou se snažit najít řešení těchto problémů tak, aby po skončení projektu dokázali komunikovat efektivněji.

United Games of Nations je mezinárodní organizace, sdružující mladé lidi v České republice, Slovinsku, Maďarsku, Německu, Rakousku, Srbsku a Indii. Hlavní náplní činnosti je každoroční pořádání „Festivalu“, tedy mezinárodní výměny mládeže. Dále potom spolupráce na lokálních i mezinárodních projektech iniciovaných partnery UGN CZ.

Srdečně Vás zveme na slavnostní zakončení projektu, tedy konečnou prezentaci workshopů, která se uskuteční v sále Domu dětí a mládeže Olomouc dne 19. 6. v 16 hodin.

Barunka Trávníčková
barunka@ddmolomouc.cz
774 216 219

Mezinárodní výměna mládeže Mezinárodní výměna mládeže Mezinárodní výměna mládeže
Kliknutím na náhled získáte fotografii ve vyšší kvalitě.

přehled tiskových zpráv…