tiskové zprávy

DDM Olomouc připravil 111 kroužků

Olomouc, 3. září 2008

Dům dětí a mládeže Olomouc je jedním z největších zařízení pro volný čas dětí, ale i dospělých a i na letošní školní rok připravil bohatou nabídku kroužků.

"V naší nabídce najdou zájemci kroužky sportovní, výtvarné, taneční, technické, hudební, přírodovědné, ale i jiné. Vybrat si může každý od předškoláků až po dospělé", řekl Radek Ježowicz z olomouckého DDM a dodal: "většinu z těchto kroužků najdou zájemci na jednom z našich 3 pracovišť - na tř. 17. listopadu 47, Janského 1, nebo v Otevřeném klubu dětí a mládeže na Rožňavské 21".

Největší část nabídky zaujímají kroužky sportovní. Většinou se konají v tělocvičnách (florbal, stolní tenis, bojová umění, aerobik), ale najdou se mezi nimi i plavecké nebo lyžařské kurzy, cyklotrial, či orientační běh.

Zájemci o tanec mohou přijít v každém věku - pro nejmenší je rytmika, školáci se mohou věnovat hip hopu, disko tanci, orientálnímu tanci, stepu, nebo sportovnímu tanci, zkušenějším tanečníkům je určen clogging nebo electric boogie a v nabídce nechybí ani taneční klub seniorů.

Kromě tradičních výtvarných kroužků nabízí DDM Olomouc i keramiku a točení na hrnčířském kruhu, dřevodílnu nebo kurz tvůrčí fotografie. Zajímavá je i kombinace tradičních výtvarných postupů s počítačovou grafikou. Ostatní počítačové kroužky, stejně jako modeláře nebo elektrotechniky najdou zájemci na pracovišti Janského 1.

Za zmínku stojí rovněž kroužky přírodovědné - svému koníčku se zde věnují rybáři, v prostorách olomoucké ZOO se scházejí členové ZOO klubu a pravidelné schůzky v oddílech "Lidu medvědího potoka" mají i ochránci přírody.

Hudební kroužky kromě výuky hry na kytaru, flétnu či klávesy přinesly v letošním školním roce dvě novinky - bubnování a zpěv. Bez povšimnutí by neměly zůstat ani kroužky dramatické, klub United Games, který pořádá mezinárodní setkání mládeže a jehož členové vyrážejí na podobné akce do zahraničí a herní klub, v němž si mohou všichni zájemci vyzkoušet spoustu moderních deskových her.

V letošním roce je v nabídce DDM Olomouc 15 novinek. Nejsnadnější cestou, jak získat podrobné informace o všech kroužcích je navštívit www.ddmolomouc.cz nebo napsat na adresu propagace@ddmolomouc.cz. Přehledy kroužků jsou však k dostání na každém pracovišti a stručné informace mohou zájemci získat i na tel. 585 223 233.

Mgr. Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Cyklotrial - Nabídka kroužků DDM Olomouc Ochránci přírody - Nabídka kroužků DDM Olomouc Keramika - Nabídka kroužků DDM Olomouc Florbal - Nabídka kroužků DDM Olomouc
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…