tiskové zprávy

Podzimní prázdniny s DDM Olomouc

Olomouc, 21. října 2008

Školákům se kvapem blíží podzimní prázdniny a Dům dětí a mládeže Olomouc je připraven. Nabízí zejména dětem několik možností využití volného prázdninového času.

Pokud si chcete připomenout letní prázdniny, můžete vyrazit na jeden ze dvou pětidenních táborů. Prvním z nich je již tradiční pobyt na základně na Pohořanech, tentokrát s členy afrického kmene „Ubongo“. Budeme sbírat diamanty, bubnovat jako o život, lovit divou zvěř a překonávat Saharu. Akce je určena pro všechny od 6 do 20 let a o zábavu bude postaráno po celou dobu pobytu.

Ti kteří se chtějí podívat dál od Olomouce, mohou vyrazit vlakem až do krásné přírody Orlických hor. V malé vesničce Olešnici čeká nejen chata Juráška, ale i její překrásné okolí, lesy, louky a v neposlední řadě i blízká sjezdovka. Co na sjezdovce bez sněhu? No přece lyžovat! Ano, jde to – obujeme travní lyže a pod dohledem zkušených instruktorů a trenérů si to každý vyzkouší! A co jiného kromě lyží v Olešnici zažiješ? Zazávodíš si na kolečkových bruslích nebo skateboardu, zahraješ si spoustu her a hlavně – na pět dní se staneš pravým zlatokopem a vyzkoušíš si, jak se v potoce rýžuje zlato, a kolik práce dá najít jen malinké zrníčko třpytivého kamínku.

Je pro Vás 5 dní příliš? Můžete s námi pondělí 27. října vyrazit na jednodenní výlet autobusem do vídeňské ZOO, kde čeká nejen malá panda nebo medvídek koala. Zbývají už jen poslední místa, takže v případě zájmu neváhejte.

A poslední akce, kterou pracovníci DDM Olomouc připravili je určena těm, kterým se z Olomouce nechce. Ve středu 29. října mohou přijít do Otevřeného klubu dětí a mládeže na Rožňavské ulici, kde pro ně bude připravena celá řada zajímavých soutěží, mohou si zahrát stolní fotbálek nebo deskové hry a vyřešit několik kvízů.

Bližší informace o jednotlivých akcích najdete na www.ddmolomouc.cz/akce/, nebo můžete kontaktovat Radka Ježowicze (731 444 443, propagace@ddmolomouc.cz).

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 446

Podzimní prázdniny – Ubongo Podzimní prázdniny – Travní lyžování Podzimní prázdniny – Otevřený klub dětí a mládeže
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…