tiskové zprávy

Přehlídka volnočasových aktivit v Olomouc CITY je tady

Olomouc, 15.9.2009

Prezentaci aktivit pro využití volného času dětí, ale i dospělých připravil Dům dětí a mládeže Olomouc (DDM) ve spolupráci s Olomouc CITY na sobotu 19. září 2009.

Během sobotního odpoledne budou prostory uvnitř Olomouc CITY patřit těm, kteří se rozhodli volný čas trávit aktivně. Od 14 do 16 hodin jim pracovníci olomouckého DDM poradí s výběrem kroužků pro děti. Výběr je opravdu široký – v nabídce jsou kroužky sportovní, přírodovědné, výtvarné, technické, taneční, hudební, ale i mnohé jiné a vybrat si mohou i dospělí.

K vidění budou i loňské práce dětí z výtvarných kroužků a přístroje, které vyrobili elektrotechnici. Připraveno bude několik her z Otevřeného klubu dětí a mládeže nebo soutěž, kterou připravili členové ZOO klubu a chybět nebude ani exhibiční vystoupení taekwondo, cyklotrialu nebo bruslařů z Hepa in-line school, se kterou DDM Olomouc úzce spolupracuje.

„Přehlídka je určena nejen těm, kteří dosud nemají jasno v tom, do jakého kroužku by letos chtěli chodit, ale i všem, které zajímá jaké možnosti v Olomouci nabízíme“, řekl Radek Ježowicz z olomouckého DDM a dodal: „v Olomouc CITY na návštěvníky nečekají jen naše kroužky, ale připraven je i přehled akcí, které pořádáme v nejbližší době“.

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Prezentace v Olomouc CITY Prezentace v Olomouc CITY Prezentace v Olomouc CITY
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…