tiskové zprávy

Letní tábory DDM Olomouc

Olomouc, 2.4.2009

Do začátku letních prázdnin je ještě celkem dlouhá doba, nicméně právě teď je nejvyšší čas vybrat si na léto dětský tábor. Nabídka Domu dětí a mládeže Olomouc je letos obzvláště bohatá.

„Některé tábory, jako např. příměstský tábor v ZOO Olomouc už jsou plně obsazeny. Většina táborů však volná místa ještě nabízí. Pokud chce mít člověk jistotu, že se dostane právě na ten svůj vybraný, měl by si místo rezervovat co nejdříve.“, uvedl Radek Ježowicz z olomouckého Domu dětí a mládeže. Přihlášky přijímají všechna pracoviště DDM Olomouc, online přihlášku lze také podat prostřednictvím internetu na adrese www.ddmolomouc.cz/tabory/.

Pro děti jsou připraveny tradiční tábory se spoustou her, zábavy, soutěží, táboráků a výletů. Pokud chcete putovat „z pohádky do pohádky“, plnit „12 úkolů pro Asterixe“ nebo podniknout výpravu do „země Mrakomora“ přihlaste se na některý z tradičních letních táborů. V letošní nabídce je však mnohem více:

Na zájemce, kteří se chtějí zdokonalit ve své oblíbené činnosti čeká několik odborných soustředění – pro zájemce o výuku hip-hopu a disco dance je připraveno „Roztančené léto“. Pokud vás zajímá výtvarné umění, můžete se přihlásit na fotografickou dílnu, nebo výtvarné tábory. Připraven je ale také tábor na kolech v Orlických horách, rybářský tábor, nebo příměstské soustředění elektrotechniků a počítačový workshop.

Děti, které nechtějí z Olomouce pryč se mohou přihlásit na některý z příměstských táborů. Na začátku prázdnin se ocitnou „v roli detektivů“, na konci prázdnin potom budou hledat „olomoucký poklad“.

Kompletní přehled táborů s aktuální nabídkou volných míst najdete na www.ddmolomouc.cz/tabory/ nebo si jej můžete vyžádat u Radka Ježowicze (propagace@ddmolomouc.cz, 731 444 443).

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…