tiskové zprávy

Volná místa v kroužcích

Olomouc, 1.2.2010

Právě začalo druhé pololetí školního roku a v kroužcích, které pro všechny zájemce připravil Dům dětí a mládeže Olomouc nabízejí volná místa.

„Některé kroužky jsou již plně obsazeny, ale ve většině ještě nějaké volné místo zbývá“, řekl Radek Ježowicz z olomouckého DDM a dodal: „většinu z těchto kroužků najdou zájemci na jednom z našich 3 olomouckých pracovišť – na tř. 17. listopadu 47, Janského 1, nebo v Otevřeném klubu dětí a mládeže na Rožňavské 21“.

I na druhé pololetí jsou připraveny kroužky pro různé věkové kategorie – předškoláci mají hned několik možností: od cvičení rodičů s dětmi a malé školky přes taneční přípravky až po předplavecký kurz, nebo hudební kroužek „Pohádková muzika“.

Největší nabídka je však pro školáky. V DDM Olomouc můžete navštěvovat kroužky sportovní, výtvarné, taneční, technické, hudební, přírodovědné, ale i jiné – stačí si vybrat. Nejjednodušší způsob, jak pro sebe najít vhodný kroužek je vyhledávání na stránce www.ddmolomouc.cz/krouzky/. Je možné zadat zde věk účastníka, případně typ nebo místo konání kroužku a na stránce se zobrazí všechny kroužky, které daným kriteriím vyhovují.

DDM Olomouc však nezapomněl ani na starší a dospělé – v nabídce je např. Lukostřelba, Florbal pro dospělé s názvem „Vyvolení“, Stolní tenis, různé výtvarné a taneční aktivity, ale i kluby – klub United Games pořádá mezinárodní setkání mládeže a jeho členové vyrážejí na podobné akce do zahraničí; v herním klubu, si mohou členové vyzkoušet spoustu moderních deskových her a klub stolního fotbálku nabízí přístup ke špičkovému hracímu stolu po celý rok.

Nejsnadnější cestou, jak získat podrobné informace o všech kroužcích je navštívit výše uvedenou stránku nebo napsat na adresu propagace@ddmolomouc.cz. Přehledy kroužků jsou však k dostání na každém pracovišti a stručné informace mohou zájemci získat i na tel. 585 223 233.

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Volná místa v kroužcích Volná místa v kroužcích Volná místa v kroužcích Volná místa v kroužcích
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…