tiskové zprávy

Srpnové tábory nabízejí poslední místa

Olomouc, 27.7.2010

I na druhou polovinu prázdnin připravil Dům dětí a mládeže Olomouc desítku letních táborů. Většinou jsou již plně obsazené, ale zájemci ještě pár volných míst najdou.

Ze srpnové nabídky táborů, které pořádá DDM Olomouc jsou volná místa ještě ve třech: mezi tradiční tábory se spoustou her, zábavy, soutěží, táboráků a výletů patří i výlet do „Země trpaslíka Špuntíka“, který je určen zejména mladším dětem od 7 do 12 let a koná se 14.–20. srpna v Cakově.

Ti, kteří jsou alespoň trochu sportovně založení, mohou vyrazit „Na kolečku, na kole“. Jedná se o letní cyklistický tábor pro děti a letos se uskuteční 15.-22. srpna v Olešné – v samém srdci Vysočiny. Připraveny jsou cyklistické výlety pro méně i více fyzicky zdatné cyklisty a doplňkový program – in-line bruslení, kreativní a týmové hry, ale i výtvarná činnost nebo karneval. Tábor je zaměřen především na sport, zvyšování fyzické zdatnosti dětí a na poznávání Vysočiny.

Pro ty, kteří nechtějí opustit Olomouc nabízíme poslední volná místa v 2. příměstském „Počítačovém workshopu“. Účastníci se seznámí s různými aspekty práce na počítači, ale prostor se najde i pro rozmanité hry a aktivity v zahradě na Janského 1. V oblasti počítačů zvědavé, zvídavé a šikovné děti si jistě přijdou na své od 16. do 20. srpna 2010.

V případě zájmu si místo rezervujte co nejdříve – kompletní přehled táborů s aktuální nabídkou volných míst najdete na www.ddmolomouc.cz/tabory/ nebo si jej můžete vyžádat u Radka Ježowicze (propagace@ddmolomouc.cz, 731 444 443).

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…