tiskové zprávy

Letní tábory DDM Olomouc

Olomouc, 17.5.2010

Do začátku letních prázdnin už moc času nezbývá, a proto je právě teď nejvyšší čas vybrat si na léto dětský tábor. Nabídka Domu dětí a mládeže Olomouc je i letos obzvláště bohatá.

„Řada táborů, jako např. příměstský v ZOO Olomouc, taneční, nebo výtvarné už jsou plně obsazeny. Většina táborů však volná místa ještě nabízí. Pokud chce mít člověk jistotu, že se dostane právě na ten svůj vybraný, měl by si místo rezervovat co nejdříve.“, uvedl Radek Ježowicz z olomouckého Domu dětí a mládeže. Přihlášky přijímají všechna pracoviště DDM Olomouc, online přihlášku lze také podat prostřednictvím internetu na adrese www.ddmolomouc.cz/tabory/.

Pro děti jsou připraveny tradiční tábory se spoustou her, zábavy, soutěží, táboráků a výletů. Pokud chcete objevovat „Zemi trpaslíka Špuntíka“, prožít „Zlatokopeckou horečku“ nebo poznat „Mafiánské příběhy z podsvětí“ přihlaste se na některý z tradičních letních táborů. V letošní nabídce je však mnohem více:

Ti starší se mohou podívat „Ke kořenům“, což je prožitkový tábor pro účastníky od 15 let a dospělé. Druhou akcí v této věkové kategorii je letní pobyt v přírodě s názvem „Rozumíme si“. Díky českým i zahraničním lektorům si účastníci ověří, jak důležitá je komunikace a týmová spolupráce a procvičí se i v anglické konverzaci.

Pro zájemce, kteří se chtějí zdokonalit ve své oblíbené činnosti je připraveno několik odborných soustředění – pro technicky zaměřené zájemce nabízíme „Soustředění radioelektrotechniky“ nebo „Počítačové workshopy“. V nabídce má již tradiční místo „Letní fotografická dílna“, která je určena účastníkům od 14 let. Cyklisté se „Na kolečku, na kole“ mohou vydat na Vysočinu a rybáři zase do Otrokovic.

Novinkou v nabídce Domu dětí a mládeže Olomouc je letní tábor pro nejmenší děti a jejich rodiče, který všechny zavede „Do říše pohádek“. Je určen dětem do 5 let, které by samy tábor nezvládli, ale s maminkou nebo s tatínkem si jej mohou krásně užít.

Kompletní přehled táborů s aktuální nabídkou volných míst najdete na www.ddmolomouc.cz/tabory/ nebo si jej můžete vyžádat u Radka Ježowicze (propagace@ddmolomouc.cz, 731 444 443).

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…