tiskové zprávy

Škorpioni přivezli další medaile

Olomouc, 1.4.2010

Jako každý rok se i letos vypravili naši škorpioni na Cobra Cup, aby reprezentovali město Olomouc i Dům dětí a mládeže Olomouc, kde mají svou základnu.

Z původně nahlášených 18 sportovců klubu taekwondo Scorpions, kteří se chtěli po čtyřech letech pokusit získat pohár, se nakonec díky marodce, vypravilo do Prahy jen 11 borců. Naděje na pohár se rozplynuly, ale o to větší motivaci měli všichni v soutěži jednotlivců.

V žácích předvedli skvělé výkony Jakub Hanzel (1. místo), Martin Spurný (2. místo) a Jan Šmelko (1. místo), který se zlepšuje každým zápasem. V kategoriích kadetů skvěle zabojoval Tomáš Smejkal (1. místo). Od Daniela Dostála se očekávalo zlato, ale natržený lýtkový sval ho donutil i přes vedení  zápase odstoupit. Dominik Vondrouš bojoval ve finále a obsadil 2. místo. V juniorech jsme měli dva zástupce, Karel Blechta se nezalekl mnohem zkušenějšího borce a přestože prohrál v boji o finále, podal kvalitní výkon a získal 3. místo. Kateřina Čubová opět podala strhující výkon a rovněž obsadila 3. místo. V kategoriích seniorů startovali Marek Trokan, Radek Kočí a Stanislav Borůvka. Všichni obsadili ve svých váhových kategoriích výborná 3. místa.