tiskové zprávy

Podzimní prázdniny s Domem dětí

Olomouc, 17.10.2011

Školákům se blíží podzimní prázdniny a Dům dětí a mládeže Olomouc připravil a zejména dětem nabízí několik možností využití volného prázdninového času.

Pro připomenutí letních prázdnin, mohou navštěvovat Podzimní rukodělný workshop – příměstský tábor plný nejrůznějšího tvoření a vyrábění, ale taky různých her a soutěží. Workshop bude probíhat od středy 26.10. do pátku 28.10. a je možno se hlásit i na jednotlivé dny.

Mezi tradiční akce probíhající během celého roku patří i Keškobraní. To podzimní se uskuteční ve středu a ve čtvrtek a hledači pokladů vyrazí do Ostravy a do Tovačova.

Pokud nechcete opouštět Olomouc máte s Domem dětí ještě jednu možnost – Letecké dny. Ve středu si děti vyzkoušejí výrobu a pouštění draků a ve čtvrtek proběhnou nejrůznější soutěže s vlaštovkami a letadélky všech druhů. A chybět nebude ani turnaj v deskových hrách.

Ti kdo chtějí s DDM Olomouc vyrazit mimo Olomouc mají 2 možnosti: Podzimní prázdniny na turistické základně Pohořany pro malé, střední i velké mají název Hledáme talenty. Jsou určeny všem, kteří si chtějí užít parádní podzimní tábor plný her a zábavy a vyzkoušet si v čem jsou nejšikovnější či naopak – kde ještě mají co dohánět.

V Kladkách se děti vydají Po stopách dinosaurů. Užijí si 5 dní plných dinosauřích her, ale i výtvarných činností a informací o těchto ještěrech a krásnou podzimní přírodu Kladecka. Celotáborová hra je zaměřena na stopování tyrannosaura Rexe a dobývání jeho velkého úkrytu.

Přihlášky a podrobnosti k jednotlivým akcím najdou zájemci na stránkách Domu dětí a mládeže Olomouc (www.ddmolomouc.cz/akce/) nebo si je mohou vyžádat na jednotlivých pracovištích či u Radka Ježowicze (731 444 443, propagace@ddmolomouc.cz).

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Podzimní prázdniny Podzimní prázdniny
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…