tiskové zprávy

Letní tábory DDM Olomouc

Olomouc, 13.4.2011

Do začátku letních prázdnin zbývá ještě dost času, ale už teď je nejvyšší čas vybrat si na léto dětský tábor. Nabídka Domu dětí a mládeže Olomouc je i letos obzvláště bohatá.

„Řada táborů, jako např. příměstský v  ZOO Olomouc, taneční, rybářské nebo keramické soustředění už jsou plně obsazeny. Většina táborů však volná místa ještě nabízí. Pokud chce mít člověk jistotu, že se dostane právě na ten svůj vybraný, měl by si místo rezervovat co nejdříve.“, uvedl Radek Ježowicz z olomouckého Domu dětí a mládeže. Přihlášky přijímají všechna pracoviště DDM Olomouc, online přihlášku lze také podat prostřednictvím internetu na adrese www.ddmolomouc.cz/tabory/.

Pro děti jsou připraveny pobytové tábory se spoustou her, zábavy, soutěží, táboráků a výletů. Pokud chcete hledat „Ztracený poklad kapitána Monroea“, projít „Rytířskou akademií Star Wars“ nebo prožít „Výtvarný tábor“ v přírodě, přihlaste se na některý z tradičních letních táborů. V letošní nabídce je však mnohem více:

Ti kteří nechtějí zůstat na jednom místě si mohou projít Jeseníky na putovním táboře „Světlem i tmou“, či putovat za „keškami“, a to buď v Beskydách, nebo jako příměstský tábor z Olomouce.

A i dalších příměstských táborů je letos připravena velká spousta – na zájemce čeká „Rukodělný workshop“, „Počítačové workshopyu, nebo „Soustředění elektrotechniků“, ale taky poznávání „Olomouckých pověstí“, „Dobývání olomoucké pevnosti“ nebo „Nekonečný příběh na sídlišti“.

Novinkou v nabídce Domu dětí a mládeže Olomouc je letní tábor pro mini děti a jejich maxi rodiče. Najdete ho pod názvem „Mini-mimi“ a je určen dětem od 3 let, které by samy tábor nezvládly, ale s maminkou nebo s tatínkem si jej mohou krásně užít.

Kompletní přehled táborů s aktuální nabídkou volných míst najdete na www.ddmolomouc.cz/tabory/ nebo si jej můžete vyžádat u Radka Ježowicze (propagace@ddmolomouc.cz, 731 444 443).

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…