Chorvatský vodníček

Olomouc, 26.4.2012

Dům dětí a mládeže Olomouc pořádá pod názvem Chorvatský vodníček pobyt u moře pro rodiče či prarodiče s dětmi.

Letošní ročník Chorvatského vodníčka navazuje na výborné zkušenosti z loňských let a opět sebou nese atraktivní a rozmanitý program pro děti i dospělé. Pod vedením zkušených instruktorů je pro děti připravena výuka plavání v bazénu i v moři, výuka bruslení na kolečkových bruslích, nebo třeba společný výtvarný a sportovní program. Dospělí mají možnost zúčastnit se netradiční aquagymnastiky v moři i v bazénu. Na všechny potom čekají výlety do okolí, večerní procházky, případně návštěva místních národních parků.

Chorvatský vodníček se uskuteční ve dvou týdenních turnusech. Ti, kterým by to nestačilo mohou zůstat celých čtrnáct dní a po týdnu budou převezeni do nového letoviska.

První turnus (8.–17.6. června) proběhne v krásném letovisku Posedarje, které leží ve střední části Jadranu. Moře v zátoce u letoviska je mělké a teplejší než jinde. Proto je Posedarje skvělým místem k dovolené pro rodiny s malými dětmi, protože si tady i ti nejmladší užijí letních radovánek.

Ve druhém turnusu (15.–24.6.) navštívíme vyhlášené letovisko Vodice. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí. Kromě odpočinku na pláži vybízí i k procházkám po přístavní promenádě nebo k návštěvě taveren. Můžete se také vypravit do nedalekých Národních parků Krka či Cornati.

Přihlášky a další informace zájemcům poskytne Eduard Zacha (725 922 533, pohyb@ddmolomouc.cz) z olomouckého Domu dětí a mládeže. K dispozici jsou rovněž na stránkách www.ddmolomouc.cz.

Podrobnosti k akci.

Eduard Zacha