tiskové zprávy

Olomoucký talent patřil aerobiku i zumbě

Olomouc, 9.5.2012

Dům dětí a mládeže Olomouc uspořádal 5. května v prostorách své hlavní budovy 2. ročník soutěže Olomoucký talent.

V prosluněném sobotním dopoledni předvedlo svou skupinovou choreografii v aerobiku nebo zumbě 11 tanečních družstev z různých koutů Olomouckého kraje. Malé i velké tanečnice a tanečníky ve třpytivých dresech doprovázela rytmická hudba a zasloužený potlesk desítek diváků.

Soutěžní týmy byly rozděleny do třech věkových kategorií, z nichž porota vždy vybrala jednoho vítěze. Pro diplomy a krásné ceny si přiběhly v kategorii do 6 let děti z DDM Magnet Mohelnice se sestavou Lion sleeps tonight, v kategorii 10–12 let si prvenství vybojovaly Boxerky z HELP CZ a v kategorii 13–16 let se pilná příprava vyplatila DDM Litovel, TK Trips se skladbou Danza Kuduro. Cena poroty byla udělena nejstarším účastnicím soutěže s věkovým průměrem 18 let z DDM Magnet Mohelnice za temperamentní choreografii Sweet dream.

Fotografie z akce

Lucie Borková
lucie89@seznam.cz
725 922 533

Boxerky svým vystoupením zaujaly diváky i porotu a zvítězily v kategorii 10-12 let. Zasoutěžit si přijeli i Černoušci z DDM Litovel, kteří v kategorii do 6 let obsadili 2. místo. Olomoucký talent 2012 (2. ročník) Olomoucký talent 2012 (2. ročník)
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…