tiskové zprávy

Podzimní prázdniny s DDM Olomouc

Olomouc, 17. října 2012

Školákům se blíží podzimní prázdniny a Dům dětí a mládeže Olomouc připravil a zejména dětem nabízí několik možností využití volného prázdninového času.

Pro připomenutí letních prázdnin, mohou navštěvovat Podzimní rukodělný workshop – příměstský tábor plný nejrůznějšího tvoření a vyrábění, ale taky různých her a soutěží. Workshop bude probíhat od čtvrtka 25.10. do soboty 27.10. a je možno se hlásit i na jednotlivé dny.

Ti kdo chtějí s DDM Olomouc vyrazit mimo Olomouc mají 2 možnosti: Podzimky na pohořanech budou nabity spoustou her a aktivit, které se na letní tábory už nevešly. Jsou určeny všem, kteří si chtějí užít parádní podzimní tábor plný zábavy a vyzkoušet si v čem jsou nejšikovnější či naopak – kde ještě mají co dohánět.

V Karlově pod Pradědem se děti vydají na Cestu to neznáma. Rozluští tajuplnou mapu, která je určitě dovede až k pokladu. Vzhledem k tomu, že je základna v srdci Jeseníků, nebude chybět ani výlet na Praděd.

Pokud však Olomouc opouštět nechcete, máte s Domem dětí ještě dvě možnosti – Letecké dny. Ve čtvrtek si děti vyzkoušejí výrobu a pouštění draků a v pátek proběhnou nejrůznější soutěže s vlaštovkami a letadélky všech druhů. A chybět nebude ani turnaj v deskových hrách.

Pro sportovně založené jsou připraveny Prázdniny s badmintonem. Toto soustředění bude zaměřeno na techniku úderů a pohybu po hřišti. Ve čtvrtek se účastníci budou věnovat taktice dvouhry, v pátek taktice čtyřhry.

Přihlášky a podrobnosti k jednotlivým akcím najdou zájemci na stránkách Domu dětí a mládeže Olomouc (www.ddmolomouc.cz/akce/), nebo si je mohou vyžádat na jednotlivých pracovištích či u Radka Ježowicze (731 444 443, propagace@ddmolomouc.cz).

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 446

Podzimní prázdniny Podzimní prázdniny Podzimní prázdniny
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…