tiskové zprávy

Letní tábory DDM Olomouc

Olomouc, 17.4.2012

Do začátku letních prázdnin sice zbývá ještě dost času, ale právě nyní je nejvyšší čas vybrat si na léto dětský tábor. Nabídka Domu dětí a mládeže Olomouc (DDM) je letos bohatá a oproti loňskému roku přibylo spousta příměstských táborů.

„Pod pojmem tábor si většinou představíme pobyt dětí v přírodě. Tradičně jsou připraveny tábory se spoustou her, zábavy, soutěží, táboráků a výletů“, uvedl Radek Ježowicz z DDM Olomouc. Nabídka těchto tradičních táborů je i letos bohatá: na divoký západ se děti dostanou na táboře „Wild, Wild Wochoz“, mohou však také bojovat proti „Superhrdinům“, vydat se po stopách „Rytířů a princezen“, prožít „Dobrodružství v Rychlebských horách“, „putovat po zemi Avrab“ nebo výtvarně zobrazit „Léto v Travné“ či „Malou skálu“. V letošní nabídce je však mnohem více:

Připraveny jsou i programy určené pro starší – „Ke kořenům 2012“ je prožitkový tábor pro účastníky od 15 let a pro dospělé, který nabízí spoustu náročných aktivit, ale i relaxace a poznávání sebe i druhých. Pro podobnou věkovou skupinu jsou připraveny také „HRAnice nemožného“.

Ti kteří nechtějí zůstat na jednom místě, mohou vyrazit „Za keškami na Vysočinu“, nebo se zúčastnit turistických příměstských táborů „Za šternberským pokladem“ a „Hledání stroje času“, na nichž budou každý den vyrážet za novým dobrodružstvím v okolí Olomouce a zjistí, „Co je geocaching“.

I dalších příměstských táborů je letos připravena velká spousta – na zájemce čekají „Počítačové workshopy“, „Soustředění elektrotechniků“, ale taky pohádkový „Nekonečný příběh na sídlišti“ nebo taneční příměstský tábor „S tancem kolem světa“.

Samozřejmostí jsou i odborná soustředění – „Letní fotografická dílna“, taneční tábor „Protanči se stoletím“ a cyklistický tábor s názvem „To bude jízda“.

„Řada táborů, jako např. příměstský v ZOO Olomouc nebo Rybářský tábor nebo Rukodělný workshop je už plně obsazena. Většina táborů však volná místa ještě nabízí. Pokud chce mít člověk jistotu, že se dostane právě na ten svůj vybraný, měl by si místo rezervovat co nejdříve.“, dodal ještě Radek Ježowicz. Přihlášky přijímají všechna pracoviště DDM Olomouc, on-line přihlášku lze také podat prostřednictvím internetu na adrese www.ddmolomouc.cz/tabory/.

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc Letní tábory DDM Olomouc
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…