Chorvatský vodníček

Olomouc, 21.3.2013

Dům dětí a mládeže Olomouc pořádá pod názvem Chorvatský vodníček pobyt u moře pro rodiče či prarodiče s dětmi.

Letošní ročník Chorvatského vodníčka navazuje na výborné zkušenosti z loňských let a opět sebou nese atraktivní a rozmanitý program pro děti i dospělé. Pod vedením zkušených instruktorů je pro děti připravena výuka plavání v bazénu i v moři, výuka bruslení na kolečkových bruslích, nebo třeba společný výtvarný a sportovní program. Dospělí mají možnost zúčastnit se netradiční aquagymnastiky v moři i v bazénu. Na všechny potom čekají výlety do okolí, večerní procházky, případně návštěva místních národních parků.

Chorvatský vodníček se uskuteční třetí červnový týden (14.–23.6.2013) ve vyhlášeném letovisku Vodice. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí. Kromě odpočinku na pláži vybízí i k procházkám po přístavní promenádě nebo k návštěvě taveren. Můžete se také vypravit do nedalekých Národních parků Krka či Cornati.

Přihlášky už nyní přijímá a další informace zájemcům poskytne Eduard Zacha (725 922 533, pohyb@ddmolomouc.cz) z olomouckého Domu dětí a mládeže. K dispozici jsou rovněž na stránkách www.ddmolomouc.cz.

Podrobnosti k akci.

Eduard Zacha