tiskové zprávy

Dračí lyžařská škola

Olomouc, 2.12.2013

Dům dětí a mládeže Olomouc připravil pro všechny zájemce o lyžování z řad dětí i dospělých širokou nabídku zimních aktivit.

Z nabídky Dračí lyžařské školy si může vybrat opravdu každý, bez ohledu na věk a lyžařské dovednosti. Pro předškoláky, kteří začínají, i pro ty, kteří už za sebou první kroky na sněhu mají je připraveno 7 výjezdů. Výjezdy jsou každé úterý od 8 do 17 hodin. Děti jezdí bez rodičů a mají zajištěno vše – dopravu, vleky, stravu, péči instruktorů i doprovodného „servisu“ tet, strýčků a babiček. Jedinou podmínkou je „samostatnost“ dítěte a jeho chuť s námi lyžovat. Metodika je založená na paralelním postavení lyží a více než tisícovce dětí pomohla v jejich lyžařských začátcích.

Pro školáky jsou připraveny nedělní výjezdy na hory. Podle sněhových podmínek se účastníci podívají do různých středisek Jeseníků a Beskyd. Pro děti je připraveno lyžování pod vedením zkušených instruktorů. Hlásit se mohou začátečníci i zkušenější lyžaři nebo snowboardisté, kteří se chtějí zdokonalit ve své technice. První výjezd je už 19. ledna 2014!

Stranou nezůstanou ani rodiče s dětmi. Volná místa jsou už pouze na jednom pobytovém kurzu v Deštném v Orlických horách (od 5. do 11. ledna 2014). Jedná se o týdenní pobyt na horách, kde děti lyžují pod dohledem instruktorů lyží nebo snowboardu. Rodiče mohou dobu výcviku dětí využít dle svých představ a i v podvečerních hodinách je pro děti připraven společný program.

Samozřejmostí v nabídce Dračí lyžařské školy DDM Olomouc je i pobyt dětí na horách v průběhu jarních prázdnin. V této sezóně se uskuteční „Dračí jarní prázdniny“ pro začátečníky i pokročilé v Hraběšicích. Na programu je lyžařský výcvik během dne a zajímavý program v podvečerních a večerních hodinách.

Bližší informace, ceny a přesné termíny jednotlivých akcí mohou zájemci najít na www.ddmolomouc.cz nebo jim je sdělí Radek Ježowicz (731 444 443, propagace@ddmolomouc.cz).

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…