tiskové zprávy

Herní klub začíná v říjnu

Olomouc, 25.9.2012

Od roku 2007 už funguje v prostorách olomouckého Domu dětí a mládeže Herní klub. V tomto školním roce se členové začínají scházet v říjnu.

Herní klub je místo, kde se zájemci scházejí k hraní moderních deskových a karetních her. V současné době má ve své ludotéce k dispozici více než 200 stolních deskových her. Scházejí se zde zájemci z řad školáků, ale i studenti vysokých škol a dospělí. V tomto školním roce si účastníci domluvili schůzky na středeční odpoledne.

Za 250 Kč ročně mají členové volný přístup do skvěle vybavené herny jejíž součástí je i kvalitní fotbálkový stůl, mohou si půjčovat hry domů a na turnajích platí nižší startovné.

Turnaje obvykle probíhají každý měsíc – často bývají v Osadnících z Katanu, ale soutěží se i v postřehových hrách, Carcassonne a 2. října 2013 se uskuteční kvalifikační kolo turnaje v Dominionu. Na tyto turnaje se podařilo získat zajímavé ceny, takže nejlepší si odnášejí novou hru, ale drobnou odměnu dostane každý účastník.

Zájemci o členství v Herním klubu mohou přijít a setkat se v prostorách DDM Olomouc, na tř. 17. listopadu 47, nebo kontaktovat Radka Ježowicze (731 444 443, propagace@ddmolomouc.cz.

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Herní klub Herní klub Herní klub Herní klub
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…