tiskové zprávy

Jarní prázdniny s Domem dětí

Olomouc, 28.2.2013

Neseďte o jarních prázdninách doma a svůj volný čas si náležitě užijte. Dům dětí a mládeže Olomouc nabízí na výběr hned z několika možností.

Od 10. do 16. března 2013 se můžete zúčastnit Jarního lyžařského soustředění v Deštném v Orlických horách. Lyžařské soustředění je určeno pro děti od 5 let. Probíhat bude trénink v brankách i mimo ně. Pro zájemce bude navíc nácvik závodního lyžování a bruslení na ledě. Středisko nabízí odstupňovanou náročnost sjezdovek a uspokojí tak lyžaře všech úrovní. Bližší informace o pobytu získáte na adrese turistika@ddmolomouc.cz.

Pod názvem „Jarní prázdniny s domečkem“ se skrývá série pěti výletů po blízkém i vzdáleném okolí Olomouce: Podíváme se do Loštic, navštívíme domácí farmu, Muzeum času, unikátní interaktivní expozici „U 6 svět techniky“ a další zajímavosti. Podrobnosti získáte na adrese icm@ddmolomouc.cz.

Od 11. do 15. března 2013 jsou připraveny „Cesty do pravěku“ v Otevřeném klubu na Rožňavské 21 v Olomouci. Jedná se o příměstský tábor, na němž nebudou chybět sportovní dny, soutěže a různé turnaje. Rezervujte si místo na adrese roznavska@ddmolomouc.cz.

Jak zaplníte čas svým ratolestem o jarních prázdninách záleží na Vás. Pro lehčí výběr DDM Olomouc připravil několik možností, ze kterých si určitě vyberete. Bližší informace a další zajímavé akce najdete na www.ddmolomouc.cz

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Jarní prázdniny Jarní prázdniny
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…