tiskové zprávy

Podzimní prázdniny s Domem dětí

Olomouc, 14. října 2013

Školákům se blíží podzimní prázdniny a Dům dětí a mládeže Olomouc připravil a zejména dětem nabízí několik možností využití volného prázdninového času.

Ti kdo chtějí s DDM Olomouc vyrazit mimo Olomouc se mohou zúčastnit sportovního tábora s názvem Hejbni kostrou. Ten se koná v Kladkách u Konice a je určen zejména dětem, které se rády hýbou a sport jim není cizí. Čeká na ně fotbal, florbal, stolní tenis, atletika, úpolové hry, lanové aktivity a spousta dalších pohybových i nočních her a chybět nebude ani výlet.

Většina akcí je však připravena přímo v Olomouci. Pro připomenutí letních prázdnin, mohou navštěvovat Podzimní rukodělný workshop – příměstský tábor plný nejrůznějšího tvoření a vyrábění, ale taky různých her a soutěží. Workshop bude probíhat od pondělí 28.10. do středy 30.10. a je možno se hlásit i na jednotlivé dny.

Pro zájemce z řad dětí i dospělých je na pondělí 28.10. od 14 hodin připravena Výroba smaltovaných šperků – dílna, na níž si každý vyrobí vlastní kolekci šperků zajímavou technikou.

Chybět nebude ani China caching – jednodenní akce se spoustou soutěží, s vařením a ochutnávkou čínského jídla. Účastníci se naučí něco málo z čínštiny, poznají čínské památky, při hledání kešek procestují celou Čínu a na závěr pustí po Moravě čínské lampiony štěstí. To vše ve středu 30. října.

Pro sportovně založené jsou připraveny Prázdniny s badmintonem. Toto soustředění bude zaměřeno na techniku úderů a pohybu po hřišti. V úterý se účastníci budou věnovat taktice dvouhry, ve středu taktice čtyřhry.

Přihlášky a podrobnosti k jednotlivým akcím najdou zájemci na stránkách Domu dětí a mládeže Olomouc (www.ddmolomouc.cz/akce/), nebo si je mohou vyžádat na jednotlivých pracovištích či u Radka Ježowicze (731 444 443, propagace@ddmolomouc.cz).

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 446

Podzimní prázdniny Podzimní prázdniny Podzimní prázdniny Podzimní prázdniny Podzimní prázdniny
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…