tiskové zprávy

Novinky v kroužcích DDM Olomouc

Olomouc, 24.1.2013

Právě začíná druhé pololetí školního roku a některé kroužky, které pro všechny zájemce připravil Dům dětí a mládeže Olomouc nabízejí volná místa.

„Některé kroužky jsou již plně obsazeny, ale ve většině ještě nějaké volné místo zbývá“, řekl Radek Ježowicz z olomouckého DDM a dodal: „většinu z nich najdou zájemci na jednom z našich 3 olomouckých pracovišť – na tř. 17. listopadu 47, Janského 1, nebo v Otevřeném klubu dětí a mládeže na Rožňavské 21“.

Kromě kroužků s dlouholetou tradicí, nabízí na druhé pololetí DDM Olomouc i úplné novinky. V „Cirkusu“ si děti si osvojí základy různé způsoby žonglování chůzi po provaze a nacvičí klaunské vystoupení. Jakmile se oteplí začne fungovat „Skateboarding“ a v kroužku „Jízda na koni“, si děti nejen zajezdí, ale naučí se o koně správně starat. V únoru zahájíme i „Loutkářský kroužek“ zaměřený na výrobu loutek a maňásků a přípravu vlastních představení. Úplnou novinkou v nabídce jsou i „Roztleskávačky“ – kroužek pro dívky od 5 do 12 let, které mají rády hudbu, tanec a pohyb.

Kromě novinek jsou volná místa i v ostatních kroužcích. Předškoláci mají několik možností od kroužků sportovních („Hopsálek“, „Předplavecký kurz“) přes taneční („Rytmika“, „Roztleskávačky“, „Orientální tance“) až po hudební nebo výtvarné.

Největší nabídka však patří školákům. V DDM Olomouc mohou navštěvovat kroužky sportovní, výtvarné, taneční, technické, hudební, přírodovědné, ale i jiné. Stačí si vybrat – v nabídce pro školáky je téměř stovka kroužků.

DDM Olomouc však nezapomněl ani na starší a dospělé – „Výtvarný klub“ je zaměřen na hlubší rozvíjení techniky malby, kresby, grafiky. Zejména pro středoškoláky je určeno „Divadélko Rampa“ a „Herní klub“ je určen všem, které zajímají moderní deskové a karetní hry.

Kompletní nabídku a nejjednodušší způsob, jak pro sebe najít vhodný kroužek je vyhledávání na stránce www.ddmolomouc.cz/krouzky/. Je možné zadat zde věk účastníka, případně typ nebo místo konání kroužku a na stránce se zobrazí všechny kroužky, které daným kriteriím vyhovují. Další možností je napsat si na adresu propagace@ddmolomouc.cz. Přehledy kroužků jsou však k dostání na každém pracovišti a stručné informace mohou zájemci získat i na tel. 585 223 233.

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Herní klub Hip hop Jízda na koni Předplavecký kurz Výtvarný klub
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…