tiskové zprávy

Dračí lyžařská škola

Olomouc, 1. prosinec 2014

Dům dětí a mládeže Olomouc i letos připravil pro všechny zájemce o lyžování z řad dětí i dospělých širokou nabídku zimních aktivit.

„Z nabídky naší Dračí lyžařské školy si může vybrat opravdu každý, bez ohledu na věk a lyžařské dovednosti“, uvedl Radek Ježowicz z olomouckého DDM. „Pro rodiče s dětmi jsme připravili týdenní pobytový kurz v Deštném v Orlických horách (od 11. do 17. ledna 2014). Jedná se o týdenní pobyt na horách, kde děti lyžují pod dohledem instruktorů lyží nebo snowboardu. Rodiče mohou dobu výcviku dětí využít dle svých představ. Společný program pro děti je připraven i v podvečerních hodinách a na konci pobytu proběhne velký závod všech účastníků v nejrůznějších disciplínách.“

Novinkou této zimy je „Běžkařský výjezd do Beskyd“. Beskydy totiž nabízejí velký počet udržovaných tras s krásnými výhledy i na Jeseníky, Malou Fatru a Západní Tatry. Účastníci navštíví 2 střediska – Mosty u Jablunkova a Javorový vrch. Akce se koná od 20. do 22. února a je vhodná i pro zájemce o sjezdové lyžování, protože běžkaři své trasy vždy budou začínat a končit v lyžařském středisku.

Na přelomu ledna a února proběhne v Klepáčově pobyt určený zejména školákům, kteří mají pololetní prázdniny. Zkušení instruktoři se postarají o výcvik na lyžích a v podvečerních hodinách je připraven zajímavý program na chatě.

Samozřejmostí v nabídce Dračí lyžařské školy DDM Olomouc je i pobyt dětí na horách v průběhu jarních prázdnin. V této sezóně se uskuteční „Dračí jarní prázdniny“ pro začátečníky i pokročilé v Hraběšicích. Na programu je lyžařský výcvik během dne a zajímavý program v podvečerních a večerních hodinách.

Bližší informace, ceny a přesné termíny jednotlivých akcí mohou zájemci najít na www.ddmolomouc.cz nebo jim je sdělí Radek Ježowicz (731 444 443, propagace@ddmolomouc.cz).

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…