tiskové zprávy

Podzimní prázdniny s Domem dětí

Olomouc, 22. října 2014

Školákům se blíží podzimní prázdniny a Dům dětí a mládeže Olomouc připravil a zejména dětem nabízí několik možností využití volného prázdninového času.

Pro sportovně založené zájemce jsou připraveny hned dvě akce. Tou první je „Příměstské sportovní soustředění“ pro děti od 7 do 15 let. Není zaměřeno na konkrétní zájmovou sportovní činnost, ale jedná se o všestranné pohybové aktivity. Bude probíhat od pondělí do středy. Pro děti jsou připraveny klasické hry (florbal, fotbal, vybíjená), ale i netradiční aktivity (ringo, frisbee, lakros, žonglování, petanque, kroket) venku, na hřišti i v tělocvičně. V případě dobrého počasí se uskuteční i výlet do okolí s hledáním kešek (geocaching), pouštěním draků a poznáváním zajímavých míst.

Poslední volná místa nabízejí i „Prázdniny s badmintonem“, které proběhnou  pondělí a v úterý (27. a 28.10.2014) od 9 do 13 hodin ve sportovní hale gymnázia Hejčín v Olomouci. Soustředění je určeno nejen pokročilým hráčům, ale i úplným začátečníkům ve věku od 7 do 16 let. V úterý proběhne i malý turnaj, se zajímavými odměnami pro každého z účastníků a badmintonovou raketou pro vítěze.

V Herním klubu DDM Olomouc na tř. 17. listopadu 47 se ve středu 29.10. od 12 hodin uskuteční „Herní maratón“. Zájemci o hraní deskových her, bez omezení věku, mohou přijít na celé odpoledne, nebo i jen na chvíli a zahrát si některou z více než 250 her, které jsou v klubu k dispozici. Akce končí v 19 hodin.

Pro rodiče s dětmi jsou v Otevřeném klubu pro děti a mládež na Rožňavské připraveny „Sousedské slavnosti“. Připraveno je pouštění draků, nejrůznější hry a soutěže pro děti i dospělé a chybět nebude ani spousta hudby.

Přihlášky a podrobnosti k jednotlivým akcím najdou zájemci na stránkách Domu dětí a mládeže Olomouc (www.ddmolomouc.cz/akce/), nebo si je mohou vyžádat na jednotlivých pracovištích či u Radka Ježowicze (731 444 443, propagace@ddmolomouc.cz).

Radek Ježowicz
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 446

Podzimní prázdniny Podzimní prázdniny Podzimní prázdniny
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…