tiskové zprávy

Dračí lyžařská škola

Olomouc, 23. listopadu 2015

Dům dětí a mládeže Olomouc i letos připravil pro všechny zájemce o lyžování z řad dětí i dospělých širokou nabídku zimních aktivit.

„Z nabídky naší Dračí lyžařské školy si může vybrat opravdu každý, bez ohledu na věk a lyžařské dovednosti“, uvedl Radek Ježowicz z olomouckého DDM. „Pro rodiče s dětmi jsme připravili týdenní pobytový kurz v Deštném v Orlických horách (od 16. do 23. ledna 2016). Jedná se o týdenní pobyt na horách, kde děti lyžují pod dohledem instruktorů lyží nebo snowboardu. Rodiče mohou dobu výcviku dětí využít dle svých představ. Společný program pro děti je připraven i v podvečerních hodinách a na konci pobytu proběhne velký závod všech účastníků v nejrůznějších disciplínách.“

Na přelomu ledna a února proběhne v Klepáčově pobyt určený zejména školákům, kteří mají pololetní prázdniny. Zkušení instruktoři se postarají o výcvik na lyžích. V podvečerních hodinách je tradičně připraven zajímavý program na chatě. Akce je určena i běžkařům, snowboarďákům nebo rodičům s dětmi.

Samozřejmostí v nabídce Dračí lyžařské školy DDM Olomouc je i pobyt dětí na horách v průběhu jarních prázdnin. V této sezóně se uskuteční „Dračí jarní prázdniny“ pro začátečníky i pokročilé v Hraběšicích. Na programu je lyžařský výcvik během dne a zajímavý program v podvečerních a večerních hodinách.

A novinkou letošního roku je příměstský tábor zaměřený na zimní sporty, který rovněž proběhne o jarních prázdninách. Účastníci si vyzkoušejí běžky, sjezdovky a brusle (v závislosti na sněhových podmínkách), ale chybět nebude ani výtvarný program nebo hry v tělocvičně.

Bližší informace, ceny a přesné termíny jednotlivých akcí mohou zájemci najít na www.ddmolomouc.cz nebo jim je sdělí Radek Ježowicz (731 444 443, propagace@ddmolomouc.cz).

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola dračí lyžařská škola
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…