tiskové zprávy

Jarní prázdniny s DDM Olomouc

Olomouc, 14.1.2016

Neseďte o jarních prázdninách doma a svůj volný čas si náležitě užijte. Dům dětí a mládeže Olomouc nabízí na výběr hned z několika možností – připravil jeden pobytový a čtyři příměstské tábory!

Mezi tradiční akce DDM Olomouc patří lyžařský pobyt dětí od 6 do 14 let. Tentokrát se bude konat v Hraběšicích u Šumperku. Jedná se o týdenní pobyt na horách, kde děti lyžují pod dohledem instruktorů a připraven je i bohatý doprovodný program – návštěva bazénu, atraktivní hry na chatě i venku, bobování, stavění sněhuláků a mnoho dalších aktivit.

Ostatní akce, které DDM Olomouc pořádá jsou příměstské tábory s nejrůznější tematikou, které budou probíhat od pondělí 15.2. do pátku 19.2. Pod názvem Olomoucké zimní radovánky je připraven převážně sportovní program v Olomouci a okolí. Budeme si hrát a sportovat v tělocvičně, půjdeme sáňkovat, bruslit, lyžovat nebo taky na bazén… Budeme i vyrábět a hlavně si užívat prázdniny! Veškeré potřebné vybavení se dá i zapůjčit.

Jarní prázdniny mohou být pro někoho na sněhu a pro jiného jen ve městě. Volný týden se dá strávit i V olomouckých pověstech. Na děti čeká trocha pátrání, trocha her a trocha divadla v ulicích města a hlavně v klubovně na Janského 1. Využijeme geocaching a vypátráme místa, ke kterým se olomoucké pověsti váží. Vybrané pověsti společně zpracujeme do výtvarné i divadelní podoby.

Pokud máte rádi tanec, můžete se přihlásit na taneční soustředění s názvem Zahřejme se tancem. Na programu bude nejen tanec, ale i doprovodný zábavný program plný her, soutěží, sportovních i výtvarných aktivit. Při dobrých sněhových podmínkách výlet do přírody, bobování nebo stavění sněhuláků. Připravíme taneční vystoupení, které předvedeme na konci týdne rodičům.

Poslední možností, kterou DDM Olomouc pro děti nabízí je příměstské dobrodružství s cestovateli, mořeplavci a piráty – celý týden se budeme bavit a hrát nejen na souši, ale i ve vodě.

Jak zaplnit dětem čas o jarních prázdninách záleží na rodičích. Pro lehčí výběr DDM Olomouc připravil několik možností, ze kterých si může vybrat každý. Přihlášky, podrobnosti, ale i další zajímavé akce najdete na www.ddmolomouc.cz/akce.

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Jarní prázdniny Jarní prázdniny Jarní prázdniny Jarní prázdniny Jarní prázdniny
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…