tiskové zprávy

Jarní prázdniny s Domem dětí

Olomouc, 10.1.2018

Neseďte o jarních prázdninách doma a svůj volný čas si náležitě užijte. Dům dětí a mládeže Olomouc nabízí na výběr hned z několika možností - připravil jeden pobytový a tři příměstské tábory!

Mezi tradiční akce DDM Olomouc patří lyžařský pobyt dětí od 6 do 14 let. Tentokrát se bude konat v Karlově pod Pradědem. Jedná se o týdenní pobyt na horách, kde děti lyžují pod dohledem instruktorů a připraven je i bohatý doprovodný program.

Ostatní akce, které DDM Olomouc pořádá jsou příměstské tábory s nejrůznější tematikou, které budou probíhat od pondělí 5. března do pátku 9. března. Pod názvem Olomoucké jarní prázdniny je připraven převážně sportovní program v Olomouci a okolí. Budeme si hrát a sportovat v tělocvičně, půjdeme sáňkovat, bruslit, lyžovat a vyzkoušíme i běžky. Budeme i vyrábět a hlavně si užívat prázdniny! Veškeré potřebné vybavení se dá i zapůjčit.

Jarní prázdniny mohou být pro někoho na sněhu a pro jiného jen ve městě. Volný týden se dá strávit i V olomouckých pověstech. Na děti čeká trocha pátrání, trocha her a trocha divadla v ulicích města a hlavně v klubovně na Janského 1. Využijeme geocaching a vypátráme místa, ke kterým se olomoucké pověsti váží. Vybrané pověsti společně zpracujeme do výtvarné, divadelní, ale třeba i hudební podoby.

Pokud máte rádi tanec, můžete se přihlásit na příměstské taneční soustředění s názvem Tancem kolem světa. Poznáme spoustu cizích zemí a jejich tradice, tance a také místní obyvatele. Při dobrých sněhových podmínkách výlet do přírody, bobování nebo stavění sněhuláků. Připravíme taneční vystoupení, které předvedeme na konci týdne rodičům.

Jak zaplnit dětem čas o jarních prázdninách záleží na rodičích. Pro lehčí výběr DDM Olomouc připravil několik možností, ze kterých si může vybrat každý. Přihlášky, podrobnosti, ale i další zajímavé akce najdete na www.ddmolomouc.cz/akce.

Radek Ježowicz
odd. vnější komunikace
propagace@ddmolomouc.cz
731 444 443

Jarní prázdniny Jarní prázdniny Jarní prázdniny Jarní prázdniny Jarní prázdniny Jarní prázdniny Jarní prázdniny
Kliknutím na náhled získáte fotografii v plné kvalitě.

přehled tiskových zpráv…