akce

PŘÍLEŽITOSTNÉ AKCE

V průběhu roku pořádáme více než 100 příležitostných akcí pro veřejnost. Můžete navštívit výstavy, nejrůznější turnaje a soutěže, hravá odpoledne pro děti, ale i maškarní bály nebo divadelní představení.

Jsme schopni vám připravit i speciální akci na klíč.

Pokud chete vědět, jak některé z našich akcí probíhaly, prozkoumejte kroniku akcí.

Dopoledne s koloběžkou

article
Věk
Místo
17. listopadu 47
Garant

Mgr. Aleš Pátek

Termíny
Popis

Dopoledne s koloběžkou je sobotní dopolední akce, kdy je možné si od nás zapůjčit koloběžku a projet se s námi po okolí Olomouce. Akce je určena jak pro děti, tak rodiče.

Koloběžka je moderní sportovní náčiní, na které mohou jezdit děti i dospělí. Je ideálním způsobem, jak zvýšit fyzickou kondici, posílit více svalů naráz a využít tak smysluplně a aktivně volný čas. Jízda na koloběžce je jednoduchý, avšak komplexní pohyb, kde se spálí až o třetinu více energie než na kole. Účastník zapojuje nejen dolní a horní končetiny, ale také břišní i zádové svaly.

Sejdeme se ráno v 9:30 před budovou DDM Olomouc, rozdáme koloběžky, seznámíme se s nimi a pojedeme. Možnosti kam vyjet jsou Lovecká chata, Bohuňovice nebo Poděbrady. Domluvíme se na místě v závislosti na zájmu přihlášených, jejich výkonnosti a taky počasí.