✧ Kroniky Atlasu: Kroužek mágů ✧

Věk
15–24
Místo
17. listopadu 47
Garant

Mgr. Radek Ježowicz

Termíny
Popis

Svět Atlasu je místem fantazie, krásna a naděje. Avšak temnota, jako vlny bouřlivého moře, snaží se svět Atlasu neustále udolat. Jen praví hrdinové mohou zachránit Atlas před hrozící zhoubou. Nejprve však v sobě musí objevit skrytou pradávnou sílu – magii. A není magie jako magie: jeden vrhá ohnivé koule, druhý svými kouzly léčí a třetí... o tom se raději nemluví.

 

Cesta k magii vede skrze pochopení Magična; tajuplné síly, jež zanechává své stopy v každé živoucí bytosti a každém kousku světa. Učit se magii znamená nalézat sama sebe a porozumět svému okolí. Pravý hrdina v sobě budí sílu a odvahu díky spolupráci s ostatními a díky své vlastní píli. Hrdina se s radostí a odhodláním vydává na svou cestu životem, čelí překážkám a výzvám světa, které před něj klade Osud. Přidejte se k nám a společnými činy pojďme růst v opravdové hrdiny!

 

Kroužek mágů je místem, kde se jedinec stane kouzelnickým učněm ve světě Atlasu; bude objevovat své vlastní magické nadání, svou schopnost ke spolupráci a empatii, stejně jako odvahu, sebedůvěru a smysl pro komunitu. Na programu budou pohybové hry, výtvarné, literární, ruční práce, barvité povídání a také stolní hry ve stylu Dračího doupěte, jež budou zasazeny do světa Atlasu. V něm se necháme unášet fantazií a společně uchopíme otěže Osudu.

 

Facebook: https://www.facebook.com/KronikyAtlasu
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfp8M1CmGbIPLAnzGRcLj2w