Okultní zásahová jednotka OCHOZ

article
Věk
7–18
Místo
Ochoz u Konice
Garant

Mgr. Radek Ježowicz

Termíny
Popis

Již od dávných dob stráží naši zemi tajná organizace, založená samotným Karlem IV. Vždyť kdo by neznal pověst o rytířích ukrytých v hoře Blaník, co vyjedou na pomoc zemím českým v hodině nejtemnější? Právě za touto pověstí ukrýváme se my – kdysi rytíři, dnes agenti Okultní Zásahové Jednotky. Naše poslání? Chránit národ český i celý zbytek světa před hrozbami, jež snaží se k nám proniknout z Velkého neznáma. Ať už jsou to přízraky, nevysvětlitelné záhady, či tajuplné artefakty prastarých civilizací – Okultní zásahová Jednotka přináší světlo všude tam, kde temnota snaží se zahalit pravdu.

 

Stát se členem Okultní Zásahové Jednotky je šlechetné rozhodnutí. Rekruty do řad našich agentů však vždy vybíráme sami. Kdo chtěl by se vydat na cestu rytířství a stát se okultním agentem, musí nejprve projevit své fyzické, mentální a duševní schopnosti, by dokázal, že je na toto poslání zralý. Pamatujte přitom: základní ctností každého agenta O.Z.J. je, aby se nezaleknul toho, čemu na první pohled nerozumí; ba právě naopak, aby mu každé tajemství bylo výzvou k odhalení.

 

Čas temnoty se opět blíží! Opona reality začíná chřadnout, vlákna zetlela a Velké neznámo začíná pomalu prosakovat přes její trhliny. Základna O.Z.J. OCHOZ hledá nové posily. Staň se i Ty agentem O.Z.J. a společně vyražme do boje proti neznámu; a záhadám vstříc!