Příměstský tábor pro ukrajinské děti

article
Věk
6–12
Místo
17. listopadu 47
Garant

Mgr. Hana Matysová

Termíny
Popis

Příměstský tábor určený pro ukrajinské děti plný různorodých aktivit.

Baví vaše děti sport, příroda, výtvarné a kreativní tvoření nebo deskové hry? Nabízíme tábor, ve kterém si postupně vyzkoušejí všechno.
Uskuteční se v prostorách Domu dětí a mládeže Olomouci a během týdne se účastníci dostanou do tělocvičny, do výtvarných dílen i do herny s deskovými hrami. Budeme využívat také venkovní hřiště, louku a park pro zábavné a sportovní aktivity.

Ke sportovním aktivitám budou patřit týmové i individuální sporty a také jízda na koloběžkách, které jsou dětem k dispozici bezplatně.
Zajištěn je oběd, svačinka, pitný režim a samozřejmě také tým zkušených pedagogů.

 

Pro přihlášení kontaktuje garanta e-mailem na adrese janskeho@ddmolomouc.cz

  olomouc_web

Tento tábor finančně podpořilo Statutární město Olomouc.

 

Заміський табір насичений різноманітними розвагами.

Ваші діти люблять спорт, природу, мистецтво та творчу творчість чи настільні ігри? Ми пропонуємо табір, в якому вони поступово все спробують.
Він відбудеться у приміщенні Оломоуцького Будинку дітей та юнацтва, а протягом тижня учасники потраплять у спортзал, художні майстерні та ігрову кімнату з настільними іграми. Ми також будемо використовувати відкритий ігровий майданчик, галявину та парк для розваг та занять спортом.

Спортивні заходи включатимуть командні та індивідуальні види спорту, а також катання на скутері, які доступні для дітей безкоштовно.
Обід, перекус, питний режим і, звісно, ​​команда досвідчених викладачів.

Цей табір фінансово підтримано Статутним містом Оломоуц.