Skákej, maluj, běhej, tanči

Věk
6–12
Místo
17. listopadu 47
Garant

Mgr. Aleš Pátek

Termíny
Popis

Příměstský tábor plný různorodých aktivit.

Baví vaše děti sport, příroda, výtvarné a kreativní tvoření, deskové hry nebo tanec? Nabízíme tábor, ve kterém si postupně vyzkoušejí všechno.
Uskuteční se v prostorách Domu dětí a mládeže Olomouci a během týdne se účastníci dostanou do tělocvičny, na taneční sál, do výtvarných dílen i do herny s deskovými hrami. Budeme využívat také venkovní hřiště, louku a park pro zábavné a sportovní aktivity.

Ke sportovním aktivitám budou patřit týmové i individuální sporty a také jízda na koloběžkách, které jsou dětem k dispozici bezplatně.
Zajištěn je oběd, svačinka, pitný režim a samozřejmě také tým zkušených pedagogů.

Oběd si hradí účatníci sami. 

  olomouc_web

Tento tábor finančně podpořilo Statutární město Olomouc.

 

Заміський табір насичений різноманітними розвагами.

Ваші діти захоплюються спортом, природою, мистецтвом і творчістю, настільними іграми чи танцями? Ми пропонуємо табір, в якому вони поступово все спробують.
Він відбудеться у приміщенні Оломоуцького Будинку дітей та юнацтва, а протягом тижня учасники потраплять у спортзал, танцювальний зал, мистецькі майстерні та ігрову кімнату з настільними іграми. Ми також будемо використовувати відкритий ігровий майданчик, галявину та парк для розваг та занять спортом.

Спортивні заходи включатимуть командні та індивідуальні види спорту, а також катання на скутері, які доступні для дітей безкоштовно.
Обід, перекус, питний режим і, звісно, ​​команда досвідчених викладачів.

Обід оплачується за рахунок бухгалтерів, матеріал для діяльності безкоштовний.