pampeliska

TIPY PRO VOLNÝ ČAS

Na této stránce postupně přidáváme nápady a tipy na to, co můžete dělat když máte volný čas a nejste s námi v kroužku, na táboře nebo nějaké jiné akci. 

Hrajeme si

kulickyTipy na nejrůznější hry a aktivity, které si můžete vyzkoušet doma, venku, ale taky on-line.

Naše tipy

Tvoříme

domásí fotoateliérPokud rádi vyrábíte, tvoříte, fotíte, kreslíte a zajímá vás třeba výtvarné umění, prohlédněte si naše tipy.

Naše tipy

Poznáváme Olomouc

olomouc

Vydejte se s námi do centra Olomouce i do jeho okrajových částí a prozkoumejte různá zajímavá místa. Zjistíte, co všechno máte přímo pod nosem. 

Naše tipy

Poznáváme okolí Olomouce

svaty_kopecek

Máme několik tipů na zajímavé výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí Olomouce. Můžete vyrazit na kolech, autobusem, nebo i pěšky. 

Naše tipy

Sportujeme

klik

Ke splnění našich sportovních výzev nepotřebujete žádné pomůcky. Stačí, když zadaný úkol splníte každý den v průběhu jednoho týdne.

Jdu do toho!

Máme rádi přírodu

drahanska_vrchovina

Připravili jsme několik tipů na zajímavé činnosti i pro ty, kteří mají rádi přírodu. Najdete tu kvízy, tipy na výlety do přírody, nebo se seznámíte s některými bylinkami, které můžete najít.

Naše tipy

Další inspirace k zajímavé činnosti doma

mit_kam_jit

Sdružení pracovníků Domů dětí a mládeže vytvořilo portál, na němž schromažďuje nejrůznější náměty, tipy a videa k trávení volného času doma. Věnujete se hudbě nebo přírodě? Rádi tvoříte či vaříte? Chcete se hýbat? Podívejte se na https://mitkamjit.cz/

klub_anonymnich_zaskolaku

Klub anonymních záškoláků.

Nevíš si rady s učením a stydíš se zeptat svého učitele či spolužáků? Zkus to s námi, třeba ti pomůžeme.

https://mitkamjit.cz/kaz