D'n'D – hry na hrdiny

Věk
12–99
Místo
Janského 1
Garant

Mgr. Leoš Březina

Termíny
Popis

Pozdravy mocným a udatným, avšak i těm, kteří se takovými teprve chtějí stát! Hledáme někoho, kdo by se zúčastnil jistého dobrodružství, které chystáme, a někoho najít je hrozně těžké. Pokud se nám však rozhodnete přislíbit svůj meč, sekeru či luk, nebudete litovat.

Společně se vypravíme do světa fantasie skrz Dungeons & Dragons (také známé jako DnD, Dračí doupě či „dračák") – hru na hrdiny založenou na osvojení si určité role, společném vyprávění příběhu a občasném hodu kostkou. Často je popisována jako divadlo bez scénáře a publika či jako psaní knihy ve skupince přátel, kdy každý má na starost jednu hlavní postavu. Tak či onak, nedílnou součástí DnD je improvizace a spolupráce ve skupince.

Ať už jste dobrodruzi – začátečníci, kteří o DnD slyší prvně, či ostřílení hrdinové, kteří touží po jistotě pravidelného hraní, místo u našich stolů je pro každého a všichni jsou zde vítáni.
Nuže, naostřete si čepele, připravte magické svitky a řekněte - kdybyste mohli být hrdinou fantasy světa, jací byste byli?

Kroužek je vhodný i pro začátečníky.