Klub United Games

article
Věk
14–26
Místo
17. listopadu 47
Garant

Mgr. Alena Zaoralová

Termíny
PÁ 16:00–18:00
200 Kč
Popis

Klub pro mládež se zaměřením na mezinárodní aktivity ve spolupráci se spolkem United Games of Nations - Czech Republic. Účastníci se během roku seznámí s projektovým cyklem a nové znalosti si vyzkouší i v praxi na konkrétních projektech.

Klub United Games si klade za cíl motivovat mladé lidi k aktivitě a vytváření mezinárodních přátelství. Organizuje setkávání mládeže za účelem rozvoje kreativity, osobních vlastností a dovedností a poznávání jiných kultur. Hlavní roli hrají hodnoty jako mezinárodní porozumění a interkulturní vzdělávání, tolerance a respekt, odbourávání předsudků, seznámení se a vytváření nových vazeb, výměna informací a vzájemné učení se, spolupráce, osobní kontakt a přátelství, lidská práva, demokracie, participace mládeže, mír.

Členové kroužku každoročně organizují výměnu mládeže, účastní projektů EVS – European Voluntary Service – Evropské dobrovolné služby. Členové klubu se také podílí na organizaci letního tábora a víkendových akcí pro děti a teenagery. Aktivity kroužku vycházejí z metod neformálního učení.

Alena Zaoralová

koordinátor soutěží MŠMT

E-mail: souteze@ddmolomouc.cz

Telefon: 725 922 623