velikonoce_strom

2022 kraslic 

duben 2022

Letos jsme vyhlásili třetí  ročník zdobení olomouckých stromů kraslicemi. Jak to všechno dopadlo, kolik stromků jste nám pomohli vyzdobit a kolik kraslic se sešlo se dozvíte na této stránce. Fotky, které nám posíláte, sem postupně přidáváme.

V loňském roce jsme stromy v Olomouci a okolí vyzdobili 3486 kraslicemi. Také letos jsme vyhlásili zdobení stromků i na různých místech – zdobili jste stromky u mateřských i základních škol, na sídlištích, v místech, kde bydlíte a zdobili jste také stromky v našich areálech. 

Sčítání bylo ukončeno a napočítali jsme 5476 kraslic! 

Děkujeme, za vaše aktivní zapojení.

 

Účastníci letošního ročníku:

FZŠ Hálkova Olomouc, ZŠ Svatoplukova Šternberk, FZŠ Tererovo náměstí Olomouc, FZŠ Komenium Olomouc, MŠ 8. května Olomouc, ZŠ a MŠ Skrbeň, FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc, ZŠ Spojenců Olomouc, ZŠ Mozratova Olomouc, ZŠ Zeyerova Olomouc, ZŠ Rooseveltova Olomouc, MŠ Slavonín, MŠ Nedvězí, MŠ Helsinská Olomouc, MŠ Nemilany, ZŠ Drahanovice, ZŠ Stupkova Olomouc, DDM Kojetín, Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, MŠ Barevný svět, Blokšovi a Prokešovi, MŠ Čapka Choda Olomouc, ZŠ Olomouc-Nemilany (ŠD Slavonín), MŠ Mozartova Olomouc, Dagmar Pánková Lukasová, MŠ Petřkova Olomouc a další jednotlivci, rodiny i skupinky, které zdobily stromy v našich areálech. 

Děkujeme!

 

Předchozí ročníky v kronice:

1. ročník (2020)

2. ročník (2021)