lyžování

DRAČÍ LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

Předškoláci, školáci i dospělí si mohou vybrat z tuzemských pobytů a výjezdů. Je připraveno několik možností pro lyžování dětí s rodiči i samostatně a také program na pololetní i jarní prázdniny. .

Pokud nemáte k dispozici vlastní vybavení na zimu, můžete využít služeb naší Půjčovny lyžařského vybavení, která slouží pro účastníky  našich akcí

Kurzy lyžování pro předškoláky najdete mezi našimi kroužky. 

Lyžování pro rodiče s dětmi II (Rakousko)

article
Věk
8–15
Místo
Schladming Rakousko
Garant

Mgr. Aleš Pátek

Termíny
Popis

Máme volné místo, pokud máte zájem, kontaktujte nás.

 

 

Pobyt na horách určený pro rodiče s dětmi. Zkušení instruktoři se postarají o výcvik dětí na lyžích. Ve večerních hodinách je připraven společný výtvarný i společenský program na chatě, hry, společenské tance a další aktivity.

Ubytování je v domě Twinnhouse-Pruggern. Dům je jenom pro nás. Je vybaven kuchyní, jídelnou, lyžárnou, každý pokoj má svoji koupelnu. Lyžuje se ve středisku Schladming-Dachstein, každý si přijde na své. V ceně je polopenze (snídaně, svačina na svah a večeře). Máme vlastní kuchařku. Doprava společně autobusem z Olomouce, který s námi jezdí na sjezdovky. Účastníci si přivezou vlastní ložní prádlo a ručníky.

Pobyt je vhodný pro zkušenější děti-lyžaře ve věku 8–15 let.

Ceny skipasů: 

Při počtu 20 platících je skupinová cena pro dospělého za 6 denní skipas 337,50 Euro.

Záloha na kartu je 3 eura.

Akce Osterfamilienaktion – Děti do 15 let (narozené 2009 a mladší) mají nárok na skipas zdarma, pokud si alespoň jeden rodič kupuje 6denní skipas. Je potřeba doložit společné bydliště. Pokud jede více dětí od jednoho rodiče, tak všechny děti mají skipas zdarma.

 

Plán ubytování

Sjezdovky

 

Fotogalerie

 

Pobyt rodičů s dětmi (březen 2020)

Pobyt rodičů s dětmi (leden 2022)

Schladming 2023