odd_tanec

Oddělení tance a zábavy

Tanec v různých podobách pro všechny generace. Pro ty nejmenší je tady taneční a pohybová příprava (Rytmika), která je odrazovým můstkem pro všechny ostatní taneční a pohybové aktivity.

Oddělení nabízí pestrou paletu tanečních aktivit pro děti školního věku od street dance (Hip hop, bailo a Break dance), přes Orientální tanec, Roztleskávačky až po zumbu (Zumboš). Nejen tato kategorie dětí, ale i dospělí, se mohou aktivně zapojit do tanečních kroužků zaměřených na step (Step a Clogging), country tance (Square dance a Round dance) nebo klasiku jako je sportovní tanec (Taneční klub seniorů). Oddělení dále připravuje odborná soustředění, víkendové akce pro malé i velké, vystoupení na akcích DDM Olomouc i jiných organizací a letní tábory. Oddělení organizačně zajišťuje realizace okresních a krajských kol předmětových olympiád a soutěží a to na území olomouckého okresu i Olomouckého kraje. Všechny činnosti jsou pro potěšení a zábavu, ale taky šancí pro talentované děti a mládež.

adresa

Dům dětí a mládeže Olomouc
odd. tance a zábavy
tř. 17. listopadu 47
771 74 Olomouc

nabídka vystoupení

Oddělení tance a zábavy nabízí taneční vystoupení na plesy i jiné akce. Pokud máte o vystoupení zájem, podívejte se na aktuální nabídku.

více informací

 

 video