tabor_dron

VZDĚLÁVÁNÍ PŘERUŠENO

VRACENÍ ZÁPISNÉHO

Od 11.3.2020 do 10.5. bylo přerušeno veškeré zájmové vzdělávání na všech pracovištích. Nyní už část kroužku svou činnost obnovila. Za neuskutečněné vzdělávání budeme zájemcům vracet poměrnou část zápisného. 

Vážení rodiče, klienti,

rozhodli jsme se vrátit Vám poměrnou část zápisného za neuskutečněné vzdělávání v kroužcích, a to přestože DDM Olomouc vzniklou situaci nezavinil a nemohl žádným způsobem ovlivnit, tudíž na vrácení zápisného nevzniká právní nárok. Vážíme si však Vaší přízně a věříme, že někomu může tato částka pomoci v jeho finanční situaci. 

Pokud zápisné vrátit nechcete, napište nám, prosím, že si ho můžeme ponechat (e-mailem, nebo využijte formuláře pro vzkaz dole v patičce této stránky). Umožníte nám tak, lépe se vypořádat s nastalou situací a hradit plánované rekonstrukce prostor a náklady, které nám vznikají bez ohledu na to, zda vzdělávání probíhá.

Pro vrácení zápisného vyplňte do 31.5.2020 krátký formulář níže na této stránce. Potřebujeme vědět, kdo o vrácení žádá, za koho, za jaké kroužky a číslo účtu, kam částku poslat.
Zápisné bude vraceno během června a července, po zpracování všech žádostí.

Nutně potřebujeme, abyste nám buď dali vědět, že si zápisné můžeme ponechat, nebo vyplnili formulář pro vracení. V opačném případě Vás budeme muset znovu kontaktovat.

Jiří Dostál, ředitel

Formulář pro vracení zápisného