team

PRACOVNÍ MÍSTA

Chceš se stát součástí našeho týmu? Pokud něco umíš a chceš se o to podělit s ostatními, ozvi se nám. Pravidelně doplňujeme svůj tým o lidi, kteří něco zajímavého umějí. 

Pokud máš čas a chuť, pojď do toho. V případě zájmu kontaktuj garanta daného kroužku. 

Vedoucí kroužků

Pro školní rok 2020/2021 hledáme zájemce o vedení následujících kroužků:

Technické a počítačové kroužky

Na Oddělení techniky hledáme nové vedoucí kroužků. Můžete si vymyslet vlastní počítačový kroužek, případně se zapojit do některého z následujících: Programování ve Scratchi, LEGO robotika nebo Youtubeři.

Jdeš do toho? Kontaktuj Renatu Kubešovou.

Multimediální ateliér

Hledáme ke spolupráci lektora či lektorku pro kroužek Multimediální ateliér.

Zaměření kroužku: natáčíme mobilem, fotoaparátem nebo kamerou. Animací rozpohybujeme statické obrázky nebo předměty. Multimediální ateliér nabízí získání základních dovedností v oblasti videa, fotografie a grafiky. Kroužek je určen pro děti a mládež (13–18 let) se zájmem o tvořivé využití nových médií (digitálních technologií) k vlastnímu výtvarnému vyjádření. Kroužek využívá zázemí fotoateliéru a pracoven digitální fotografie.

Chceš vést tento kroužek? Kontaktuj Vladimíra Janka

Detaily kroužku

Žonglování

Do nového kroužku Žonglování pro děti, který začne 1. února 2021 hledáme vedoucího, který to zvládne žonglování s míčky, kužely, kruhy nebo třeba s flowersticky a diabolem. Chcete-li podrobnosti, kontaktujte Jaroslava Vraštila.

Chci dělat instruktora 

Instruktor lyžování

Do lyžařských kroužků, ale i na pobyty pro děti, nebo pro rodiče s dětmi hledáme lyžařské instruktory. Máme vlastní metodiku, kterou zájemce naučíme. Chcete-li podrobnosti, kontaktujte Aleše Pátka.

Chci dělat instruktora