krouzky

KROUŽKY

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 150 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky v Domě dětí a mládeže Olomouc však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Aktuálně hledáme vedoucí do některých kroužků. 

Zaměření

Den v týdnu

Místo konání

Věk

Název Věk Místo Kapacita
3D modelování v Blenderu12–18Janského 1
učebna elektro
Volno
3D tisk12–18Janského 1
Poslední místa
Badminton 19–12sportovní hala gymnázia Hejčín Pouze náhradníci
Badminton 213–16sportovní hala Milo, Na Střelnici 37 Pouze náhradníci
Badminton 313–16sportovní hala Milo, Na Střelnici 37 Volno
Badminton 416–19sportovní hala Milo, Na Střelnici 37 Volno
Badmintonová přípravka 15–7sportovní hala Milo,Na Střelnici 37 Volno
Badmintonová přípravka 27–9sportovní hala Milo,Na Střelnici 37 Volno
Biketrial6–15Velká Bystřice Poslední místa
Breakin 8–18tř. 17. listopadu 47
Volno
Čižmáni14–26tř. 17. listopadu 47
Volno
Dopolední keramika a točení18–90tř. 17. listopadu 47
Volno
Dopolední výtvarný klub18–99tř. 17. listopadu 47
ateliér, plenér, galerie
Volno
Dráčata předškoláci (lyžování)4–6Hrubá Voda Obsazeno
Dramaťák11–15tř. 17. listopadu 47
Poslední místa
Dramaťák (ROŽ)10–16Rožňavská 21
Volno
Dramaťák pro nejmenší5–10tř. 17. listopadu 47
Volno
Dramaťák (JAN)7–15Janského 1
Poslední místa
Dřevodílna 19–15tř. 17. listopadu 47
dřevodílna, plenér
Obsazeno
Dřevodílna 215–18tř. 17. listopadu 47
dřevodílna
Obsazeno
Elektrotechnika10–18Janského 1
učebna elektro
Volno
Flétna – začátečníci (JAN)5–10Janského 1
hudebna
Volno
Flétna – začátečníci (ROŽ)6–10Rožňavská 21
Volno
Flétna – pokročilí (JAN)5–15Janského 1
hudebna
Volno
Flétna – pokročilí (ROŽ)7–15Rožňavská 21
Poslední místa
Florbal 1 (začátečníci)6–9tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Pouze náhradníci
Florbal 2 (pokročilí)7–11tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Volno
Florbal 3 (začátečníci)10–13tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Poslední místa
Florbal 4 (pokročilí)11–14tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Pouze náhradníci
Florbal 514–18tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Pouze náhradníci
GwyGwy – klub instruktorů15–18tř. 17. listopadu 47
Pavilon zájmové činnosti
Volno
Herní klub4–99tř. 17. listopadu 47
Volno
Historický šerm13–20tř. 17. listopadu 47
Pouze náhradníci
Chalópka1–5Janského 1
sál
Obsazeno
Karate9–16tř. 17. listopadu 47
Obsazeno
Kendo8–15tř. 17. listopadu 47
Volno
Keramika pro nejmenší5–7tř. 17. listopadu 47
Obsazeno
Keramika pro mladší školáky7–12tř. 17. listopadu 47
Obsazeno
Keramika pro dospělé18–90tř. 17. listopadu 47
Pouze náhradníci