krouzky

KROUŽKY

V průběhu školního roku si u nás můžete vybrat z nabídky více jak 150 volnočasových aktivit nejrůznějšího zaměření – od kroužků výtvarných, sportovních a dramatických, až po přírodovědné nebo technické. Kroužky v Domě dětí a mládeže Olomouc však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři.

Aktuálně hledáme vedoucí do některých kroužků. 

Zaměření

Den v týdnu

Místo konání

Věk

Název Věk Místo Kapacita
Míčové hry 15–8Rožňavská 21
Volno
Míčové hry 28–15Rožňavská 21
Poslední místa
Modeláři9–18Janského 1
autodráha
Pouze náhradníci
Netradiční hry6–26tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Volno
Orientační běh8–18Olomouc a okolí Pouze náhradníci
Orientační běh (registrovaní závodníci)7–10Olomouc a okolí Volno
Orientální tanec 10–13tř. 17. listopadu 47
sál
Volno
Paletka 5–10Janského 1
výtvarná učebna
Volno
Parkour 1 (začátečníci)10–26tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Obsazeno
Parkour 2 (pokročilí)10–26tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Pouze náhradníci
Parkour 3 (zkušení)10–26tř. 17. listopadu 47
tělocvična
Volno
Parkour 4 (Chválkovice)10–26Chválkovice (sokolovna) Pouze náhradníci
Plavání7–10ZŠ Nedvědova Obsazeno
Plavání pro předškoláky5–7ZŠ Nedvědova Obsazeno
Plšíci5–7tř. 17. listopadu 47
Pavilon zájmové činnosti
Poslední místa
Programování v MineCraftu9–15Janského 1
učebna VT
Pouze náhradníci
Programování v Pythonu12–18Janského 1
učebna VT
Volno
Příprava na přijímačky13–15tř. 17. listopadu 47
Pouze náhradníci
Rybářský kroužek7–15Janského 1
přírodovědná klubovna
Volno
Rytmika4–6tř. 17. listopadu 47
přísálí
Poslední místa
Řemesla pro všední den10–14Olomoucká dílna Poslední místa
Sebeobrana 16–8Rožňavská 21
Volno
Sebeobrana 28–16Rožňavská 21
Volno
Sparring club 10–18Rožňavská 21
Poslední místa
Sportovní a pohybové hry8–11tř. 17. listopadu 47
Volno
Sportovní přípravka 5–7tř. 17. listopadu 47
Obsazeno
Sportovní přípravka (Bouzov)6–10ZŠ Bouzov Obsazeno
Staň se policistou10–14tř. 17. listopadu 47
Obsazeno
Step10–99tř. 17. listopadu 47
Volno
Step amerického typu (Clogging)14–99tř. 17. listopadu 47
Volno
Stolní tenis10–26tř. 17. listopadu 47
Obsazeno
Stolní tenis (ROŽ)10–99Rožňavská 21
Volno
Stolní tenis – pokročilí (ROŽ)10–99Rožňavská 21
Volno
Street Dance5–25tř. 17. listopadu 47
sál
Pouze náhradníci