krouzky

KROUŽKY

ZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2022/23 JSME ZAHÁJILI 15. KVĚTNA!

ZÁPISNÉ UVEDENÉ U KROUŽKŮ JE POLOLETNÍ
(není-li uvedeno jinak).  

Aktuálně hledáme vedoucí do některých kroužků. 

Zaměření

Den v týdnu

Místo konání

Věk

Název Věk Místo Kapacita
Malý koumák7–12Janského 1
přírodovědná klubovna
Pouze náhradníci
Mažoretky4–1317. listopadu 47
Volno
Městské zastupitelstvo dětí a mládeže13–20Rožňavská 21
Volno
Míčové hry 15–8Rožňavská 21
Pouze náhradníci
Míčové hry 28–15Rožňavská 21
Volno
Multimediální ateliér12–1617. listopadu 47
Fotoateliér, digitální pracovna, exteriér
Pouze náhradníci
Netradiční hry6–2617. listopadu 47
tělocvična
Volno
Orientační běh8–18Olomouc a okolí Poslední místa
Orientální tanec 10–1317. listopadu 47
sál
Poslední místa
Paletka 5–10Janského 1
výtvarná učebna
Volno
Parkour 1 (začátečníci)10–2617. listopadu 47
tělocvična
Obsazeno
Parkour 2 (pokročilí)10–2617. listopadu 47
tělocvična
Volno
Parkour 3 (zkušení)10–2617. listopadu 47
tělocvična
Volno
Parkour 4 (Chválkovice)10–26Chválkovice (sokolovna) Pouze náhradníci
PC základy – Scratch7–12Janského 1
učebna VT
Volno
Plavání7–10ZŠ Nedvědova Pouze náhradníci
Plavání pro předškoláky5–7ZŠ Nedvědova Obsazeno
Plšíci5–717. listopadu 47
Pavilon zájmové činnosti
Pouze náhradníci
Programování v C#12–18Janského 1
učebna VT
Volno
Programování v MineCraftu9–15Janského 1
učebna VT
Obsazeno
Programování v Pythonu12–18Janského 1
učebna VT
Volno
Příprava na přijímačky14–1517. listopadu 47
Pouze náhradníci
Rybářský kroužek7–15Janského 1
přírodovědná klubovna
Volno
Rytmika4–617. listopadu 47
přísálí
Obsazeno
Řemesla pro všední den10–14Olomoucká dílna Pouze náhradníci
Sportík4–6Janského 1
Obsazeno
Sportík mini2–4Janského 1
Volno
Sportovky7–15Janského 1
Volno
Sportovní hry7–1217. listopadu 47
Volno
Sportovní přípravka 3–617. listopadu 47
Pouze náhradníci
Sportovní přípravka (Bouzov)7–11ZŠ Bouzov Volno
Sportovní přípravka s badmintonem6–8sportovní hala Milo, Na Střelnici 37 Volno
Stavíme s Merkurem8–15Janského 1
Volno
Step10–9917. listopadu 47
Volno